O nás

Společnost OK pomoc, s.r.o., založili v lednu 2019 dva dlouholetí kamarádi, spolupracovníci a zároveň obchodní partneři. Oba zakladatelé mají svá vlastní fungující podnikání.

Pan Petr Jirčík podniká již více jak 20 let a během své podnikatelské činnosti se věnoval a věnuje zabezpečovacím systémům pro věznice, osvětlení, a to jak po stránce prodeje, tak montáže a poradenství, v poslední době také elektrickým instalacím chytrých budov. V minulosti rovněž vybudoval úspěšnou sít obchodních partnerů multilevelmarketingové společnosti zaměřené na prodej pojistných produktů a nemovitostí.

 

Pan Radek Roušar podniká více jak 17 let a během své podnikatelské činnosti se věnuje oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, především v oblasti revizí vyhrazených elektrických zařízení. Druhou oblast podnikání pak představuje realitní obchod. Kromě podnikatelské činností je i veřejně činný - působí jako zvolený člen Představenstva Hospodářské komory ČR, Prezident Elektrotechnického svazu českého, z.s., a člen dozorčí rady Výzkumného ústavu pro podnikání a inovace, z.ú.

Oba zakladatele pojí kromě dlouholetého přátelství i touha vybudovat společně firmu, jejímž cílem je kromě generování zisku hlavně pomoc lidem. Zakladatelé tak začali hledat projekty, na kterých by se se svojí novou společností mohli spolupodílet, a to projekty, které musí splňovat adekvátní finanční ohodnocení spolupracovníků, stejně jako pomoc druhým lidem s jejich problémy.